niedziela, czerwiec 24, 2018
image

Szanowni Turyści i Wycieczkowicze!

Zapraszamy do Chałupy Chemików w Dolinie Danielki
w Beskidzie Żywieckim (teren gminy Ujsoły). Obiekt nasz pełni funkcję dostępnego dla wszystkich schroniska turystycznego, do którego chętnie przybywają grupy harcerskie, szkolne, studenckie oraz weterani szlaków - indywidualnie i w grupach zorganizowanych - na dłuższe pobyty jak i na noclegi w czasie wędrówek z plecakiem.

Zapraszamy od piątku godz 21.00 do niedzieli godz 12.00. Oraz w wakacje i ferie woj śląskiego non-stop

29 kwiecień 2013

Szkolenie

frontpage

Dnia 18.05.2013 r. o godz. 12.00 odbędzie się w Chałupie Obowiązkowe szkolenie z zakresu bhp,ppoż. i pierwszej pomocy przedlekarskiej. Trwać będzie około dwie godziny, zakończone będzie egzaminem. Po uzyskaniu odpowiedniego wpisu zaliczeniowego prowadząca szkolenie, Mykologowa, zaprasza na skromny obiad.

Po obiedzie odbędzie się krótki (?) koncert skrzypcowy w wykonaniu Mykologa. Po zakończeniu koncertu i po uzyskaniu odpowiedniego wpisu potwierdzającego uczestnictwo (można spać, ale trzeba być!) Mykolog zaprasza na swoje urodziny przygotowane osobiście przez niego samego i jego męskich przyjaciół.

Zapraszamy serdecznie na wszystkie trzy wydarzenia sezonu.

Mykologowa i Mykolog

Dopisek Mykologowej:
w menu będą grzyby (jak nazbiera) i ryby (jak nałowi). He, he, he

Festiwal

Pogoda Ujsoły z serwisu
BNT_spiewnik

Muzyka

Jeśi chcesz wczuć się w atmosferę Chałupy, to możesz zapoznać się z piosenkami, które często wykonujemy przy grillu lub na chałupianej werandzie. Nie czekaj - "skocz w pudło gitary i tam rozbij się obozem..."

czytaj dalej...

Galerie

Tu znajdują się liczne galerie ze zdjęciami zrobionymi w Chałupie przy różnych okazjach: od najstarszych zdjęć archiwalnych nadesłanych przez chałupników do najnowszych fotek z niedawnych imprez.

czytaj dalej...