niedziela, czerwiec 24, 2018
image

Szanowni Turyści i Wycieczkowicze!

Zapraszamy do Chałupy Chemików w Dolinie Danielki
w Beskidzie Żywieckim (teren gminy Ujsoły). Obiekt nasz pełni funkcję dostępnego dla wszystkich schroniska turystycznego, do którego chętnie przybywają grupy harcerskie, szkolne, studenckie oraz weterani szlaków - indywidualnie i w grupach zorganizowanych - na dłuższe pobyty jak i na noclegi w czasie wędrówek z plecakiem.

Zapraszamy od piątku godz 21.00 do niedzieli godz 12.00. Oraz w wakacje i ferie woj śląskiego non-stop

13 czerwiec 2013

Faraon na Alasce

frontpage Faraon zdobył szczyt McKinley!

Z dumą informujemy, że nasz kolega Faraon zdobył kolejny szczyt! Tym razem McKinley zwany także Mount Denali – najwyższy szczyt Ameryki Północnej, położony na Alasce - wysokość 6 196 m nad poziomem morza. Faraonowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć kol. Faraona, podajemy link do wiadomości TV Katowice - informacja o Faraonie została wyemitowana 11 czerwca w wydaniu głównym wiadomości, następnego dnia w Teleexpresie:

www.tvp.pl/katowice/informacyjne/aktualnosci/wideo/11-czerwca-1830/11400799 - od 13:45

faraon

Festiwal

Pogoda Ujsoły z serwisu
BNT_spiewnik

Muzyka

Jeśi chcesz wczuć się w atmosferę Chałupy, to możesz zapoznać się z piosenkami, które często wykonujemy przy grillu lub na chałupianej werandzie. Nie czekaj - "skocz w pudło gitary i tam rozbij się obozem..."

czytaj dalej...

Galerie

Tu znajdują się liczne galerie ze zdjęciami zrobionymi w Chałupie przy różnych okazjach: od najstarszych zdjęć archiwalnych nadesłanych przez chałupników do najnowszych fotek z niedawnych imprez.

czytaj dalej...