sobota, styczeń 19, 2019
image

Szanowni Turyści i Wycieczkowicze!

Zapraszamy do Chałupy Chemików w Dolinie Danielki
w Beskidzie Żywieckim (teren gminy Ujsoły). Obiekt nasz pełni funkcję dostępnego dla wszystkich schroniska turystycznego, do którego chętnie przybywają grupy harcerskie, szkolne, studenckie oraz weterani szlaków - indywidualnie i w grupach zorganizowanych - na dłuższe pobyty jak i na noclegi w czasie wędrówek z plecakiem.

Zapraszamy od piątku godz 21.00 do niedzieli godz 12.00. Oraz w wakacje i ferie woj śląskiego non-stop

06 grudzień 2018

Martyna i Paweł

frontpage Martyna i Paweł

Jesteśmy na dobrej drodze, to jest fakt. Będziemy kosmicznie szczęśliwi, jeśli dołączycie do tej jazdy, do nas. Z pełnym bagażem szacunku i należytej serdeczności zapraszamy Członków i Przyjaciół Stowarzyszenia Chałupa Chemików na premierę naszego oficjalnego wspólnego życia – na ślub, który odbędzie się 26 stycznia 2019 roku, o godzinie 14.00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny przy ulicy Kozielskiej 50 w Gliwicach.


Sercem i działaniem od wielu lat jesteśmy ze stowarzyszeniem Cała Naprzód, dlatego prosimy, aby zamiast kwiatów przynieść ze sobą banknot, który wesprze niepełnosprawnych podopiecznych tej organizacji.

Festiwal

Pogoda Ujsoły z serwisu
BNT_spiewnik

Muzyka

Jeśi chcesz wczuć się w atmosferę Chałupy, to możesz zapoznać się z piosenkami, które często wykonujemy przy grillu lub na chałupianej werandzie. Nie czekaj - "skocz w pudło gitary i tam rozbij się obozem..."

czytaj dalej...

Galerie

Tu znajdują się liczne galerie ze zdjęciami zrobionymi w Chałupie przy różnych okazjach: od najstarszych zdjęć archiwalnych nadesłanych przez chałupników do najnowszych fotek z niedawnych imprez.

czytaj dalej...